Бироф откри која е целта на Германија за дуелите со Македонија и Романија

Директорот на репрезентацијата на четирикратниот првак е оптимист пред претстојните два меча.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *