Богати Квоти на денот, а во нив и големото миланско дерби (Фото)

Квотите на денот кои за денеска ги предлага Sport Life се необично привлечни со атрактивни фудбалски натпревари како за понеделник, а прават вкупен коефициент од 56.53.

Првиот предлог е да одиграте дека Рома или ќе победи или ќе ремизира против Болоња, но и дека двата тима ќе дадат гол. Ако се случи тоа, имате добитна квота од 2.65.

Фенербахче да постигне од еден до три гола во двете полувремиња на гости против Сиваспор е игра за која во Sport Life квотата е 2.10.

Ако верувате дека на градското дерби во Милано двата тима ќе дадат гол и во двете полувремиња ќе има барем по еден гол, треба да уплатите во Sport Life, каде што за оваа комбинација ве чека квота од 2.15.

Квота од 2.10 се предлага за интересна комбинација за мечот Севилја – Мајорка. За да биде добитна, мечот не смее да заврши нерешено, туку мора да има победник и да паднат најмалку два гола на мечот.

Последниот предлог е со квота 2.25, а треба да одиграте на победа на Бенфика на гостувањето кај Фаренсе, со тоа што Орлите од Лисабон мора да водат и по првото полувреме и плус на средбата да има 2-6 гола.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

- Оглас -

Најнови вести