Бомба од Каталонија: Пау Гасол ќе игра за Барса до крајот на сезонава!

Најдобриот шпански кошаркар во историјата нема играно од март 2019, но сака да настапи на Олимписките игри.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *