Бонучи веќе не прави грешка како со Милан, останува во Јувентус до 2024 година

Одбраната на Старата дама ќе биде „бетон“ уште пет години.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *