Бонучи: Залудно го притискате, Де Лихт ќе биде најдобар

Привремениот капитен на Јувентус смета дека јавноста премногу го критикува младиот Холанѓанец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *