Борусија жестоко оштетена во Манчестер, но неправдата исправена (Видео)

Судиите проценија дека бразилскиот голман е фаулиран, но личи дека беше обратно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *