Бостон ја доби неверојатната драма со две продолженија против ЛА клиперс (Видео)

Се покажа дека е вистинско дерби во НБА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *