Ботас победи ама Ред Бул се радуваа во Турција

Возачот на Мерцедес прв ја мина целната линија, а зад него заврши двоецот на големиот конкурент кој на крајот имаше големи причини за радост

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *