Браќата ја освоија Лигата на нации, а сега на едниот му се заканува затвор, другиот има ковид-19

Радоста по трофејот траеше кратко, Тео и Лукас ги спотераа малери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *