Бразил гази, Аргентина во 95-тата минута остана без победа (Видео)

Колумбија и Аргентина им приредија спектакл на гледачите во квалификациите за СП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *