Бразил нема да ја бојкотира Копа Америка, Тите објави дрим-тим за 10-та титула (Фото)

Конечно се тргнати сите дилеми кои лебдеа во воздух по најавениот бојкот и Кариоките ќе играат со моќен тим на првенството.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *