Брестовац го повика и Кирил Лазаров за ЕХФ неделата

Селекторот објави список од 23-ца ракометари за мечевите со Турција и Грузија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *