Британскиот крем редовно е на Вимблдон, но Бекам ги засени сите (фото)

Англичанецот често е гостин на натпреварите од неофицијалното светско првенство во тенис.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *