Брзо стигна демант за револуционерните промени на ФИФА

Новинар на „Марка“ очигледно знае нешто повеќе од останатите колеги.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *