Бугарин ги скара Реал и Селта, ВИП гостите од Виго не доаѓаат во Мадрид

Кралскиот клуб по долго време пак ќе игра на „Сантијаго Бернабеу“, но на култниот стадион ќе нема претставници на раководството на тимот до Виго

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *