Бундеслигашите во фокусот на Квоти на денот а тука е и Реал Мадрид

Нови три натпревари од редовната содржина на Sport Life, Квоти на денот ни носи нови три натпревари со вкупен коефициент од 8.61.

Баер Леверкузен го пречекува Унион Берлин а за да видиме еден гол во првото полувреме и три во текот на целата средба има коефициент од точно два.

Ајнтрахт Франкфурт и Борусија Дортмунд го играат еден од најинтересните натпревари од ова коло, а квотата од 2.05 е понудена за гостите да не загубат, како и двата тима да постигнат по еден гол.

Третата средба од оваа листа е мечот меѓу Реал Мадрид и Валенсија каде што се бара домашен триумф а воедно и да видиме по најмалку еден гол во секое од двете полувремиња за што има коефициент од 2.10.

- Оглас -

Најнови вести