Бундеслигата ќе се игра со публика уште викендов!

Германците решија да ги пуштат навивачите на трибините, и тоа етапно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *