Бунтовник во составот на фаворитот во нашата група: Де Лихт одбива вакцина

Поделени ставови околу вакцините за корона-вирусот во холандската репрезентација

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *