Чачо Родригес се сели во Градот на Модата?

Шпанецот се раздели со Армејците, тимот од Милано ќе му биде трет евролигаш во кариерата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *