Чаирчани се оптимисти: Шкупи може до подвиг против Санта Клара

И тренерот Гоце Седлоски и капитенот Фати Исламили велат дека тимот е подготвен за голема битка против фаворитот од Португалија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *