Чакир со фантастична интервенција спречи да има неочекуван стрелец на првиот гол на ЕП (видео)

Иницијативата на Аѕурите засега не вродува со плод, Турција успешно се брани

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *