Чеферин: Сакаат да играат Суперлига, а се пријавуваат за Лигата на шампионите

Првиот човек на УЕФА се чуди на трите европски гиганти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *