Чеканите пак удрија силно, остануваат во игра за ЛШ (Видео)

Мајкл Антонио се врати на терен со два гола по три меча пауза, а Вест хем го победи Барнли и го продолжи сонот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *