Чекаше две години за да даде гол, вечерва блесна со ножички што се ремек-дело (Видео)

Ретко постигнува погодоци, но овој против Словенија е велемајсторски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *