Челзи со германски напад по трофејот во ЛШ, Гундоган стисна заби и ќе игра за Манчестер сити

Во почетниот состав на тимот од Манчестер се најде и германскиот репрезентативец, иако беше под знак прашалник, а тимот од Лондон ќе напаѓа со Хаверц и со Вернер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *