Челзи го надигра англискиот шампион, Хаверц круниса со гол во финалето во ЛШ (Видео)

Екипата од Лондон беше поактивна во првото полувреме и со голот на германскиот репрезентативец во 42. минута води со 1:0

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *