Челзи доби поддршка од Холивуд: Оскаровецот Меконехи ги мотивираше Сините (видео)

Мегапопуларниот американски актер им испрати порака на лондончани во пресрет на големото финале во Лигата на шампионите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *