Четврта сезона, епизода број 9: Топ-5 лигите се позната територија за играчите на Спортска прогноза, време е за „ајфон12“

Се враќа клупскиот фудбал по пауза од десетина дена по квалификациските натпревари за Мундијалот во Катар, што е добра шанса да прогнозирате за убави награди.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *