Четвртиот најдобар стрелец во Европа ја урна Аталанта

Фиорентина освои три бода на тешкото гостување во Бергамо, сите три гола беа постигнати од пенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *