Чуда правеше Кантагрел, штета што Вардар не го награди со победа (Видео)

Францускиот голман имаше 13 одбрани, а двојната во иста акција во второто полувреме против Пик Сегед ќе конкурира за број 1 во ова коло во Лигата на шампионите.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Марко Милоски напиша:

    Човекот не можеше да дојде на ред од заспаниот Ристовски, а 10 пати е подобар од него

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *