Чудесна одбрана на најпотценетиот голман во светот (Видео)

Беш одличен во Реал и ПСЖ, но сепак му најдоа замени

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *