Чудесната серија победи на Манчестер сити продолжи – Чудо се случи во ЛШ, домашните екипи едвај еднаш шутнаа кон голот (Видео)

Вечерва во натпреварите од Лигата на шампионите победија двете гостински екипи.

Слични вести...