Чудно: Суперкомпјутер пресмета дека Ајакс има поголеми шанси за титула во ЛШ од ПСЖ

Или суперкомпјутерот фатил вирус или се преценува силата на Светците од Париз.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *