Чудно за Бразилци – Палмеирас не даде гол на турнирот и загуби од Ал-Ахли на пенали

Речиси неверојатно за тим од најтрофејната земја на светот е да не се постигне погодок на два меча по ред, а останаа и без третото место на Светскиот клупски куп.

Слични вести...