Чудо се случи во Севилја и ја прекина серијата од 753 меча – Меси доби прв црвен картон како играч на Барселона (Видео)

Ѕвездата на Каталонците не можеше да го истрпи поразот, го удри со рака Вилјалибре и за првпат во 17-годишната кариера во Барселона е исклучен

Слични вести...