Чупо-Мотинг едвај чекаше да се израдува против „своите“ (видео)

Камерунецот, кој две сезони го носеше дресот на Светците, влеа надеж во европскиот првак со погодокот за 1-2.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *