Да не остане Барса покусо: Пораз кај Хетафе по цели 9 години (видео)

Нешто слично како со дебаклите на ривалите Јунајтед и Ливерпул, сега шпанските гиганти како фаворити загубија во ист ден

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *