Да не ви дојде на корнер – Хинтерегер двапати го стресе Баерн и стана рекордер

Австрискиот дефанзивец на Ајнтрахт постигна два гола вечерва на мечот што е во тек и има неверојатен учинок со 8 погодоци, сите по корнери

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *