Да се погоди исходот на миланското дерби ќе биде голема предност во колото на Спортска прогноза

Како што стојат работите, во 24-тото коло на бесплатната игра најтешко ќе биде да се погоди како ќе заврши мечот Милан - Интер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *