Даер: Сакам пепелта да ми ја расфрлаат на стадионот на Тотенхем

Фудбалерот за врска уште сега кажа што сака да се случи по неговата смрт.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *