Далеку од готово: Баварците имаат прецизни глави, Милер израмни на 2-2 (видео)

И Германецот заби со глава како Чупо-Мотинг во првиот дел.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *