Дали е ова почетокот на крајот на една неповторлива ера?

Почна одбројувањето на последните шест месеци од договорот на Меси со Барселона

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *