Дали го имаме првиот фаворит за титулата во НБА? Победија 19 од последните 20 меча!

Ќе има ли кој да ги сопре?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *