Дали Јокиќ и друштвото ќе „им пуштат“ на Лејкерс и ќе чекаат да губат 3:1 па да се разиргаат?

Вечерва се игра вториот меч од финалето на западната конференција од плејофот во НБА лигата

Слични вести...