Дали судиите го штитат Јувентус? Де Лихт играше со рака, но нема пенал (Видео)

Јувентус со 2:1 ја победи Болоња, но резултатот можеше да биде поинаков ако арбитарот решеше дека има пенал за гостите

Слични вести...