Дали Златното момче на Атлетико ќе стави крај на рекордната низа на Баерн?

Феликс го матира младиот Нубел, па сега Јорганџиите треба да издржат 45 минути за да ја прекинат серијата од 15 победи на европскиот првак во ЛШ.

Слични вести...