Дама го суди мечот Баерн – Борусија, Иранците го откажаа преносот

Бибијана Стејнхаус е главен арбитер на мечот од германскиот Суперкуп, што не им се допадна на Иранците, кои не го пренесуваат мечот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *