И дамите играат врвен фудбал – Со 15 допири магичен гол на Волфсбург (Видео)

Германскиот тим ја забележа највисоката победа во квалификациската рунда за настап во ЛШ, а третиот гол против Митровица беше ремек-дело.

Слични вести...