Данска ќе обезбеди место на СП, Полска ќе нападне во Тирана

Квалификациите за Мундијалот во Катар влегуваат во возбудлива фаза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *