Данците храбро ќе стапат пак на сцена – Рестарт на 28. мај со публика на трибините

На иницијативата на Орхус се приклучија уште неколку клубови кои сакаат со навивачи на трибините да го продолжат првенството

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *